HOTLINE 777 033 377 (Denně 9:00 - 21:00) - Bezplatná infolinka 800 880 888 Po-Pá 9:00 - 17:00 info@msc-net.cz

Spustili jsme služby chytré online televize. Co umí na rozdíl od „obyčejné“ televize navíc?

Televizi obvykle necháváte tam, kde je. Na to abyste si ji přinesli třeba ven je veliká a je problém se signálem, či připojením antény a napájení.  Chytrou televizi sledovanítv.cz si můžete ji pustit třeba i na telefonu či tabletu kdekoli v dosahu signálu Vašeho WiFi routeru.

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste třeba jako vášnivý fotbalový fanoušek mohl  sledovat právě probíhající utkání na zahradě při rodinné oslavě a grilování a mít tak přehled o aktuální situaci? Můžete obracet maso na grilu a přitom pořád slyšet co se děje na hřišti, po očku koukat na displej a cítit atmosféru napínavého zápasu. Nebo je libo sledovat televizi v bazénu ? Ano, i to je možné s naší novou službou sledovanitv.cz. díky našemu nově uzavřenému partnerství s provozovatelem služby.

A tím to ještě zdaleka nekončí.

Samozřejmě televizi můžete sledovat na počítači či notebooku, takže už se nemusíte přetahovat s dětmi o ovladač, když dávají pohádky, nebo se ženou, která nutně musí vidět právě vysílaný romantický film či poslední díl Růžovky.

Další vychytávka je, že si můžete pouštět zpětně záznam všech kanálů až 30 hodin, když přijdete pozdě a chtěli jste sledovat svůj oblíbený film, který je právě vysílání, můžete si ho pustit rovnou od začátku.

Zajímají vás seriály? Stačí jeden klik na tlačítko „nahrát seriál“  a oblíbený seriál se vám bude automaticky nahrávat tak jak bude vysílán do vašeho vyhrazeného online archivu s kapacitou 40 hodin.

Kromě počítačů a tabletů s operačním systémem Android i iOS (Apple) jsou podporovány také chytré televize Samsung.

A ani to není všechno. Vždy pro vás máme něco navíc.

Chytré funkce televize -funkce  navíc k běžnému sledování televizních programů – budou zpoplatněny částkou 99 Kč/měsíc.

Teď přichází to nejlepší: naši klienti, kteří se zaregistrují do 1. 8. 2014 a splní jednoduché podmínky, získají tuto službu v hodnotě 99Kč/měsíc za pouhou 1Kč/měsíc a to natrvalo!

Takže pokud vás tato služba zaujala, neváhejte a registrujte se na adrese http://televize.msc-net.cz dokud je ještě čas získat tuto výhodu!

… A vlastně televizi sledovanitv.cz můžete taky sledovat na televizorech, které nejsou chytré. Stačí si zakoupit set top box v ceně 2200 Kč včetně DPH, a zadat do něj číselný kód který vám při registraci přidělíme. Vše se nastaví samo a můžete hned začít zařízení používat. K tomuto set top boxu, který užívá systém Android, můžete připojit také klávesnici a myš, používat ho pro prohlížení internetu či přehrávání filmů a hudby z USB disku a dokonce i prohlížet fotky z digitálního aparátu pomocí vestavěné čtečky karet. Ukázat fotky celé rodině, když se sejde, nikdy nebylo doposud snadnější.

A úplně nakonec jedna tajná funkce: pokud se vám automaticky pořady, které vás zajímají, nahrají do archivu , a potom je chcete přehrávat, můžete prostě přeskočit otravné reklamy, protože přehráváte záznam a to i ty, které jsou vložené do pořadu. To je alespoň pro mě ta naprosto nejúžasnější funkce televize od sledovanitv.cz.  Ale já vám to neřekl. Ani Vy to nikomu neprozraďte. Je to tajné!