3 března

0 comments

KORONAVIRUS – ZMĚNY V PROVOZU – Březen 2021

By blog

3 března, 2021


Aktualizace 03. 03. 2021

vzhledem k tomu, že se na námi poskytované služby vztahuje vládní výjimka, ve znění aktuálních vládních omezení

Servis: otevřeno

Za zvýšených hygienických opatření

Po – Pá  9:00 – 17:00

Sobota  9:00 – 11:00

Prodejna: zavřeno, avšak probíhá výdej telefonických či e-mailových objednávek zboží:

Po – Pá  9:00 – 17:00

Sobota  9:00 – 11:00

Prosíme zákazníky aby do prostor vstupovali pouze s ochranou dýchacích cest.

Někteří naši zaměstnanci patří do rizikové skupiny. Děkujeme za pochopení.

Prodejna

 • Zavřeno, osobní odběr telefonických a e-mailových objednávek však možný ve všední pracovní dny 9:00 – 17:00, Sobota 9:00 – 11:00
 • Odbavujeme také elektronické objednávky a to s doručením kurýrem až k Vám domů a bezhotovostní platbou, tj zboží od nás je možno případně objednat pouze na e-shopu ZDE
 • Opět jsme zahájili servis a opravy výpočetní techniky a mobilních telefonů.
 • Prostor pro zákazníky je vybaven odtahem vzduchu a každonoční automatickou desinfekcí pomocí silného UV záření.
 • Obsluha je od zákazníků oddělena plexisklem.
 • FFP2 respirátory používáme již od září 2020.
 • Preferujeme bezhotovostní platby, děkujeme.

Proč?

 • Naše prodejna je jen viditelnou “špičkou ledovce” našich činností a spíš podporou zákazníků. Hlavní naší činností je zajišťování telekomunikačních služeb a připojení k internetu pro několik tisíců dalších lidí, pro které je internet v současné době mnohem důležitější  než kdykoli předtím. Náš tým tvoří 6 nezastupitelných zaměstnanců. Ti se také nesmějí osobně scházet bez ochranných pomůcek (a i tak mají povinnost minimalizovat dobu vzájemného kontaktu), a jsou povinni užívat zejména respirátorů FFP2 trvale při výkonu povolání pokud nejsou v lokalitě sami.

Internet

 • Opět provádíme nové instalace služby
 • Opět jsme zahájili upgrady sítě
 • Naší prioritou je udržet celou síť a klientské přípojky v provozuschopném stavu
 • Víme, že v nastalé situaci řada lidí pracuje z domova. Prioritou je umožnit jim práci, v krajním případě i na úkor některých jiných internetových služeb sloužících výhradně k zábavě (např. Netflix ve 4K apod).  Servisujeme běžně všechny naše přípojky, minimalizujeme jakékoli osobní kontakty. Prosíme klienty aby v těchto případech minimalizovali kontakt s naším technikem a bez výjimky s ním komunikovali pouze na bezpečnou vzdálenost za použití roušky či respirátoru. Technik je samozřemě povinnen také užívat roušku či respirátor a desinfekci rukou. Nebude-li klient nosit tyto ochranné pomůcky v přítomnosti našeho technika,  nebude servis proveden. Chráníme nejen naše zaměstnance, ale i ostatní lidi kteří s nimi přijdou do styku. Chraňme se navzájem!
 • Zaznamenali jsme výrazný nárůst internetového provozu špička která bývala cca od 17 hodiny do 21 hodiny je dnes celodenní s 30% nárůstem, přesto jsme ani v největších špičkách nevytížili naši nakoupenou linku na maximum, kapacity je stále dostatek.
 • Klienti, kteří mají neuhrazené faktury za internet po splatnosti (v naprosté většině tyto nedoplatky vznikly dávno před koronavirovou krizí) nebudou odpojení, ale bude jim významně snížena přístupová rychlost na minimum a to až do doby uhrazení všech závazků.

Servis u zákazníka – Internet

 • Při servisu internetové přípojky žádáme zákazníky, aby všechny osoby na místě nosily ochranné roušky či respirátory při jakémkoli kontaktu s naším technikem. V opačném případě má technik nařízeno servis nerealizovat a odjet.
 •  Snažíme se maximálně pomáhat našim klientům v rámci telefonické podpory a vzdálené správy/online pomoci pomocí aplikací pro vzdálenoou správu, např- Teamvieweru a dalších.

Musíme si pomáhat

I nadále jsme Vám k dispozici na telefonních číslech

777 033 377 – Internet Hotline denně  9:00 – 21:00 hod.  Po 21:00 hodině nám můžete nechat vzkaz na záznamníku na tel.  800 880 888

608 033 330 – IT podpora 9:00 – 17:00

Děkujeme za pochopení

Za tým MSC-NET s.r.o.

Ceskybrod.net

Patrik Jonáš

jednatel

About the author

Připojení k internetu, televize, telefon, pevná linka v obcích Břežany II, Bříství, Bylany, Černíky, Český Brod, Doubravčice, Hradešín, Chotouň, Chrášťany, Klučov, Kostelec n. Čer.lesy, Kounice, Kozojedy, Krupá, Kšely, Kubšovka, Lstiboř, Masojedy, Mrzky, Nová Ves II, Poříčany, Přehvozdí, Přistoupim, Rostoklaty, Skramníky, Štolmíř, Tatce, Tismice, Třebestovice, Třebovle, Tuchoraz, Velenka, Vrátkov

You might also like

Jak se nenechat napálit při výběru internetového připojení
Doubravčice – nový vysílač – již 11.
Nové tarify! Rušíme staré!
Prodejní akce na únor 2019
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Never miss a good story!

 Subscribe to our newsletter to keep up with the latest trends!