8 září

0 comments

Zrychlení Tismice, Mrzky, Břežany II a posílení sítě pro přenos dat do internetu

By blog

8 září, 2014


Na Tismicku jsme instalovali nové airmax/NV2 vysílače a spojovou technologii, což pomohlo k navýšení propustnosti a stability v Tismicích, Břežanech a Mrzkách. Ve jmenovaných obcích je již kompletně k dispozici airmax/NV2 síť.

V Kostelci nad Černými lesy jsme spustili další dva nové vysílače airmax/NV2. V Kostelci již máme kompletně síť na nové technologii.

Dále byly aktualizovány spojové cesty již instalované airmax/NV2 technologie, takže zlepšení přenosových rychlostí a stability a odezvy internetu bylo dosaženo v následujících obcích:

Kozojedy, Kostelec nad Černými Lesy, Přehvozdí, Krupá, Kšely, Tuchoraz, Vrátkov, Poříčany, Chrást, Kounice, Velenka, Liblice, Český Brod, Rostoklaty, Hradešín, Kubšovka, Třebovle.

Zároveň byla aktualizována mapa pokrytí a doplněna o nové vysílače pracující na nejnovější dostupné technologii.

 

About the author

Připojení k internetu, televize, telefon, pevná linka v obcích Břežany II, Bříství, Bylany, Černíky, Český Brod, Doubravčice, Hradešín, Chotouň, Chrášťany, Klučov, Kostelec n. Čer.lesy, Kounice, Kozojedy, Krupá, Kšely, Kubšovka, Lstiboř, Masojedy, Mrzky, Nová Ves II, Poříčany, Přehvozdí, Přistoupim, Rostoklaty, Skramníky, Štolmíř, Tatce, Tismice, Třebestovice, Třebovle, Tuchoraz, Velenka, Vrátkov

You might also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Never miss a good story!

 Subscribe to our newsletter to keep up with the latest trends!