Volejte nám ZDARMA na telefonní číslo 800 880 888

Máte co nabídnout? Pro šikovné lidi se práce najde vždycky. Kontaktujte nás se svou nabídkou prostřednictvím kontaktního formuláře.

Nestíháme! Hledáme další nové kolegy na tyto pozice:

Obsazeno

Prodavač/ka – Obchodník/ce

Náplň práce:

  • Prodej počítačů, notebooků a komponent na naší kamenné prodejně
  • Příjem a výdej zakázek servisu (počítače, notebooky, tablety, mobily)
  • Příjem zboží od dopravců, jednoduchá administrativa
  • Místo výkonu práce: Český Brod, Palackého 143.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Zaškolení. Hodně se u nás naučíte

Požadujeme:

  • Komunikativnost
  • Příjemné vystupování
  • Základní přehled o IT
  • Ochotu učit se nové věc
  • Základní znalost obsluhy PC

Možno i na částečný úvazek, VPP, nebo brigádu při studiu. Vhodné i pro absolventy. Zaškolíme.

Obsazeno

Technik internetu

  • Servis internetové přípojky u zákazníka
  • Instalace nových klientských přípojek
  • Zákaznická podpora
  • Práce ve výškách

Nabízíme:

  • Zaškolení
  • 5 Týdnu dovolené
  • Flexibilitu pracovní doby
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Profesní růst, mezinárodní certifikace
  • Finanční ohodnocení na základě výkonu

Požadujeme:

  • ŘP sk B, vlastní vozidlo
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Dobrou fyzickou kondici (práce ve výškách)

Možno i na částečný úvazek, VPP, nebo brigádu při studiu, vhodné i pro absolventy. Zaškolíme.

Máte-li zájem o některé z volných pracovních míst, kontaktujte nás pomocí e-mailem na info<zavináč>msc-net.cz nebo pomocí  tohoto formuláře.

Back to Top