31 října

0 comments

Slabý WiFi signál v jedné místnosti nebo v části domu? Část 2/2

By blog

31 října, 2016


Máte slabý signál v jedné místnosti nebo v části domu?

 

NASTAVENÍ

 

Zapojíme extender do zásuvky a vyčkáme cca 2 minuty než se extender zapne. Poté musíme vzít jakékoliv zařízení co umí vyhledat WIFI síťě (např. notebook,telefon,tablet ) a vyhledáte si dostupné wifi síťě v okolí.

Měla by se Vám zobrazit síť nazvaná TP-LINK_XXXXX, přičemž křížky jsou různá písmena a čísla.

Tato síť je nezabezpečená, tak se k ní připojíte. Jakmile se k této WIFI síti připojíte otevře se Vám webový prohlížeč. Budete se muset přihlásit zadáním uživatelského jména a hesla (Uživatelské jméno „admin“ a heslo taktéž „admin“)

 

Po zadání a přihlášení se Vám otevře stránka extenderu. Zde zvolte QUICK SETUP a zařízení začne vyhledávat dostupné okolní bezdrátové síťě WIFI

 

posílení wifi

 

 

 

 

 

 

Až TPLINK dohledá sítě nabídne Vám jejich seznam, kde vyberte Vaší stávajíví WIFI síť a zadejte k ní heslo a dejte „NEXT“

posílení wifi

 

 

 

 

 

Poté po Vás bude chtít extender nastavit tzv „EXTENDED SSID“ což je Název sítě kterou bude vysílat extender (většinou se ponechává stejný název )

wifi nastavení wifi extenderu

 

 

 

 

 

 

A pomalu se dostáváme k předposlednímu bodu a to je kontrola zda jsme vše nastavili správně. Zde je důležité zkontrolovat všechny údaje. Pokud by totiž byli zadány chybně extender se s Vaší stávající WIFI sítí nespojí a vy budete muset všechny kroky znovu opakovat.

wifi nastavení wifi extenderu

 

 

 

 

 

 

Pokud máte údaje zkontrolované můžete přejít k poslednímu bodu a to je tzv. „reboot“, kdy si zařízení uloží všechny námi zadané údaje a restartuje se.

opakovač nastavení

 

 

 

 

 

Tím je Vás extender úspěšně nastavený,a pokud jste zadali správně všechny údaje zachviličku se Vám na zařízeních zobrazí WIFI síť s plným signálem.

20.9.2016 Václav Drbal

Slabý WiFi signál v jedné místnosti nebo v části domu? Část 1/2

About the author

Připojení k internetu, televize, telefon, pevná linka v obcích Břežany II, Bříství, Bylany, Černíky, Český Brod, Doubravčice, Hradešín, Chotouň, Chrášťany, Klučov, Kostelec n. Čer.lesy, Kounice, Kozojedy, Krupá, Kšely, Kubšovka, Lstiboř, Masojedy, Mrzky, Nová Ves II, Poříčany, Přehvozdí, Přistoupim, Rostoklaty, Skramníky, Štolmíř, Tatce, Tismice, Třebestovice, Třebovle, Tuchoraz, Velenka, Vrátkov

You might also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Never miss a good story!

 Subscribe to our newsletter to keep up with the latest trends!