5 července

0 comments

Poskytujeme mobilní volání i data, Stali jsme se virtuálním mobilním operátorem,

By blog

5 července, 2014


A je to tady. Po dlouhodobém vyjednávání a přípravách jsme spustili také mobilní služby. Na našem kontaktním centru můžete zakoupit SIM kartu, a tam Vám ji také aktivujeme, případně dodáme i mobilní telefon a jeho příslušenství, které vedeme v bohatém výběru skladem. Po aktivaci karty obdržíte SMS ve tvaru “Vítejte v síti MSC-NET s.r.o.” Služba běží na síti Vodafone prostřednictvím agregátora Quadruple.

Služba je provozována jako post paid, což česky znamená, že platíte až po spotřebování služby. Měsíční paušál stojí  u základního tarifu 95 Kč a v ceně je zahrnuto 60 minut volání do všech sítí. Služba je téměř bez závazku, tedy přesně pro aktivaci je třeba závazek užívání služby 3 měsíce.  Tedy pokud dodnes máte předplacenou kartu a provoláte více než stovku měsíčně, nebo dvanáct set ročně, je tato služba pro vás výhodná, navíc po vyčerpání volných minut máme jednotnou sazbu volání do všech sítí za 1,75Kč, SMS za 1.25Kč. Ke službě jsou k dispozici také zajímavé doplňkové balíčky, například neomezené volání v naší síti a síti Quadruple za 169 Kč/měsíc. Tarifikace je sekundová po první minutě hovoru.

About the author

Připojení k internetu, televize, telefon, pevná linka v obcích Břežany II, Bříství, Bylany, Černíky, Český Brod, Doubravčice, Hradešín, Chotouň, Chrášťany, Klučov, Kostelec n. Čer.lesy, Kounice, Kozojedy, Krupá, Kšely, Kubšovka, Lstiboř, Masojedy, Mrzky, Nová Ves II, Poříčany, Přehvozdí, Přistoupim, Rostoklaty, Skramníky, Štolmíř, Tatce, Tismice, Třebestovice, Třebovle, Tuchoraz, Velenka, Vrátkov

You might also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Never miss a good story!

 Subscribe to our newsletter to keep up with the latest trends!