HOTLINE 777 033 377 (Denně 9:00 - 21:00) - Bezplatná infolinka 800 880 888 Po-Pá 9:00 - 17:00 info@msc-net.cz

Tak a máme tady další trhák. Před dvěma měsíci jsme spustili novou službu pro naše zákazníky, stali jsme se mobilním virtuálním operátorem pod skupinou Quadruple, využívající mobilní síť Vodafone. I v našem nejlevnějším mobilním tarifu Q60 za 99Kč měsíčně včetně DPH je 60 minut volání zdarma do všech sítí bez rozlišení a účtuje se po sekundách po první provolané minutě. Ale služba samotná by asi byla bez mobilu nanic. Mobil si může kdokoli koupit kdekoli. Proč by ho měl tedy kupovat zrovna u nás? Protože právě nyní máme megaslevy až 2500Kč na produkty Samsung, tedy přesněji na mobily a tablety. A zásoby rychle docházejí. Pokud o tyto produkty máte zájem, neváhejte s koupí.

A vlastně nejen na Samsungy. Máme tradiční akční zboží s vynikajícími cenami i podporou. Potřebujete-li pro svého potomka nový notebook či tablet nebo mobil, určitě si vyberete. Potřebuje-li zároveň i kvalitní připojení k internetu, to je naše specializace, kterou se zabýváme již více než dvanáct let… a samozřejmě dovedeme výše uvedené skvěle skloubit a dodat i na splátky, takže Vaše peněženka to téměř nepocítí, což se hodí zejména po víru, který v ní udělaly nákupy nových pomůcek do dalšího školního roku.

Případně se zeptejte, za to nic nedáte. Tedy u nás doslova, protože nám můžete volat
ZDARMA na zelenou linku s číslem jednoduchým jako raz-dva-tři, tedy jedna osmička, dvě osmičky, tři osmičky, neboli 800 880 888.
Mimo pracovní dobu po-pá 9-17 hodin nám na tomto čísle můžete nechat vzkaz, zavoláme Vám rádi zpět.

Vstup do našeho e-shopu je k dispozici TADY

Akční katalog
-omlouváme se, akce již skončila-

Akční noviny
-omlouváme se, akce již skončila-