3 září

0 comments

Megaslevy na mobily a tablety Samsung – do 19. 9. 2014

By blog

3 září, 2014


Tak a máme tady další trhák. Před dvěma měsíci jsme spustili novou službu pro naše zákazníky, stali jsme se mobilním virtuálním operátorem pod skupinou Quadruple, využívající mobilní síť Vodafone. I v našem nejlevnějším mobilním tarifu Q60 za 99Kč měsíčně včetně DPH je 60 minut volání zdarma do všech sítí bez rozlišení a účtuje se po sekundách po první provolané minutě. Ale služba samotná by asi byla bez mobilu nanic. Mobil si může kdokoli koupit kdekoli. Proč by ho měl tedy kupovat zrovna u nás? Protože právě nyní máme megaslevy až 2500Kč na produkty Samsung, tedy přesněji na mobily a tablety. A zásoby rychle docházejí. Pokud o tyto produkty máte zájem, neváhejte s koupí.

A vlastně nejen na Samsungy. Máme tradiční akční zboží s vynikajícími cenami i podporou. Potřebujete-li pro svého potomka nový notebook či tablet nebo mobil, určitě si vyberete. Potřebuje-li zároveň i kvalitní připojení k internetu, to je naše specializace, kterou se zabýváme již více než dvanáct let… a samozřejmě dovedeme výše uvedené skvěle skloubit a dodat i na splátky, takže Vaše peněženka to téměř nepocítí, což se hodí zejména po víru, který v ní udělaly nákupy nových pomůcek do dalšího školního roku.

Případně se zeptejte, za to nic nedáte. Tedy u nás doslova, protože nám můžete volat
ZDARMA na zelenou linku s číslem jednoduchým jako raz-dva-tři, tedy jedna osmička, dvě osmičky, tři osmičky, neboli 800 880 888.
Mimo pracovní dobu po-pá 9-17 hodin nám na tomto čísle můžete nechat vzkaz, zavoláme Vám rádi zpět.

Vstup do našeho e-shopu je k dispozici TADY

Akční katalog
-omlouváme se, akce již skončila-

Akční noviny
-omlouváme se, akce již skončila-

About the author

Připojení k internetu, televize, telefon, pevná linka v obcích Břežany II, Bříství, Bylany, Černíky, Český Brod, Doubravčice, Hradešín, Chotouň, Chrášťany, Klučov, Kostelec n. Čer.lesy, Kounice, Kozojedy, Krupá, Kšely, Kubšovka, Lstiboř, Masojedy, Mrzky, Nová Ves II, Poříčany, Přehvozdí, Přistoupim, Rostoklaty, Skramníky, Štolmíř, Tatce, Tismice, Třebestovice, Třebovle, Tuchoraz, Velenka, Vrátkov

You might also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Never miss a good story!

 Subscribe to our newsletter to keep up with the latest trends!