19 května

0 comments

Chystá se cenzura internetu a zdražení

By blog

19 května, 2016


[vc_row][vc_column][vc_column_text]

I vy můžete zabránit chystané cenzuře a zdražení internetu

I když na naší hlavní stránce hrdě hlásáme “necenzurujeme obsah internetu”, možná tento text vezme za své a budeme ho muset odstranit, jelikož do novely zákona o hazardních hrách byla vpašována klauzule, která umožní internet cenzurovat, blokovat  přístup ke stránkám podle rozhodnutí úředníka z ministerstva financí. Pokud zákon senátoři schválí, začne platit 1. 1. 2017.
Kromě nepřípustné cenzury to však přináší další nepříjemnost – stát náklady na jím požadované blokování nebude hradit, tedy tyto náklady budou hrazeny poskytovateli služeb, kteří je ve finále budou muset vybrat na zákaznických paušálech.

Tedy se klidně může stát, že o tom, na které stránky se podíváte a na které ne, bude rozhodovat úředník ministerstva financí .

Reportáž FTV PRIMA – od 18.minuty

[/vc_column_text][vc_message]

Hlasování přesunuto na odpoledne 26.5.2016

akutualizováno 26.5.2016:

Boj jsme prohráli. Cenzura internetu v ČR byla schválena.

 

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Přichází Cenzor![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_facebook][/vc_column][/vc_row]

About the author

Připojení k internetu, televize, telefon, pevná linka v obcích Břežany II, Bříství, Bylany, Černíky, Český Brod, Doubravčice, Hradešín, Chotouň, Chrášťany, Klučov, Kostelec n. Čer.lesy, Kounice, Kozojedy, Krupá, Kšely, Kubšovka, Lstiboř, Masojedy, Mrzky, Nová Ves II, Poříčany, Přehvozdí, Přistoupim, Rostoklaty, Skramníky, Štolmíř, Tatce, Tismice, Třebestovice, Třebovle, Tuchoraz, Velenka, Vrátkov

You might also like

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Never miss a good story!

 Subscribe to our newsletter to keep up with the latest trends!