Volejte nám ZDARMA na telefonní číslo 800 880 888

Nestíháme! Hledáme další nové kolegy na tyto pozice:

Obsazeno

Prodavač/ka – Obchodník/ce

Náplň práce:

  • Prodej počítačů, notebooků a komponent na naší kamenné prodejně
  • Příjem a výdej zakázek servisu (počítače, notebooky, tablety, mobily)
  • Příjem zboží od dopravců, jednoduchá administrativa
  • Místo výkonu práce: Český Brod, Palackého 143.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Zaškolení. Hodně se u nás naučíte

Požadujeme:

  • Komunikativnost
  • Příjemné vystupování
  • Základní přehled o IT
  • Ochotu učit se nové věc
  • Základní znalost obsluhy PC

Možno i na částečný úvazek, VPP, nebo brigádu při studiu. Vhodné i pro absolventy. Zaškolíme.

Obsazeno

Technik internetu

  • Servis internetové přípojky u zákazníka
  • Instalace nových klientských přípojek
  • Zákaznická podpora
  • Práce ve výškách

Nabízíme:

  • Zaškolení
  • 5 Týdnu dovolené
  • Flexibilitu pracovní doby
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Profesní růst, mezinárodní certifikace
  • Finanční ohodnocení na základě výkonu

Požadujeme:

  • ŘP sk B, vlastní vozidlo
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Dobrou fyzickou kondici (práce ve výškách)

Možno i na částečný úvazek, VPP, nebo brigádu při studiu, vhodné i pro absolventy. Zaškolíme.

Máte-li zájem o některé z volných pracovních míst, kontaktujte nás pomocí e-mailem na info<zavináč>msc-net.cz nebo pomocí  tohoto formuláře.

Back to Top